Apartamenty luksusowe w Sopocie to lepszy wybór niż hotel

Wyjątkowe apartamenty dla wyjątkowych Gości.
Proszę sobie wyobrazić własny apartament w Sopocie z ogromną przestrzenią, któremu towarzyszy poczucie bezpieczeostwa i niezależności. Gustownie urządzona przestrzeń, w której przyjemnością jest przygotowywanie posiłków, zabawianie przyjaciół, praca czy relaks. Naszą misją jest staranne dobieranie apartamentów - aby spotykały się one z wysoko wytyczonymi standardami Howard Smtih Apartments, które są konkurencyjne z szanowanymi hotelami. 

Każdą chwilę spędzoną w Sopocie należy smakować, dlatego gorąco zapraszamy do naszych eleganckich, oryginalne udekorowanych wnętrz, które umilą niezapomniany pobyt w tym cudownym mieście!

 

Oferty Specjalne !

Rezerwacja przez Booking.com ! Specjalna Promocja przy rezereacji on-line poprzez portal Booking.com dla każdego Gościa zniżka 10 % i dodatkowe 5 % zniżka za polubienie nas na facebooku. Rezerwuj teraz.

 

Minimalny okres rezerwacji to 5 dób

 

Apartament w Sopocie o wysokim standardzie
Marea Sopot Apartments
450
PLN/doba/za apartament
ul. Puławskiego 14, Sopot LokalizacjaLokalizacja Liczba apartamentów: 5
Liczba pięter w budynku: 2
Monte Casinno centrum Winda: brak
Plaża: 100 m Miejsca pargingowe: tak
Luksusowa prywatna Willa w centrum Sopotu, w której do Państwa dyspozycji mamy 5 apartamentów. Lokalizacja przy bocznej uliczce od deptaka Monte Cassino na wysokości Teatru Wybrzeże w Sopocie zapewnia Państwu komfort w dotarciu Molo, plaży czy restauracji, a jednocześnie zapewnia cisze i spokój w nocy.
Rezerwuj apartament
Apartament w Sopocie o wysokim standardzie
Bianca Sopot Apartments
350
PLN/doba/za apartament
ul. Niepodległości 754b, Sopot LokalizacjaLokalizacja Liczba apartamentów: 5
Liczba pięter w budynku: 3
Monte Casinno 500 Winda: Tak
Plaża: 900 Miejsca pargingowe: TAK
Zlokalizowana w zacisznym miejscu, a jednocześnie w samym centrum Sopotu. W Willi Bianca mamy do Państwa dyspozycji 9 apartamentów w tym 3 o podstawowym standardzie i 5 apartamentów o podwyższonym standardzie Deluxe. Miejsce parkingowe do każdego z apartamentów. Doskonały wybór dla Gości, który m zależy na dobrej lokalizacji i ciszy.
Rezerwuj apartament
Apartament w Sopocie o wysokim standardzie
Morska Sopot Apartments
650
PLN/doba/za apartament
ul. Morska 9, Sopot LokalizacjaLokalizacja Liczba apartamentów: 5
Liczba pięter w budynku: 3
Monte Casinno centrum Winda: TAK
Plaża: 50 m Miejsca pargingowe: TAK
Najbardziej luksusowa Willa w Sopocie, w której do Państwa dyspozycji mamy 5 apartamentów w tym 4 o standardzie Deluxe i jednen 3 pokojowy ponad 70 m2 o standardzie Premier. Lokalizacja via-a-vis Hotelu Sheraton i Domu Zdrojowego.
Rezerwuj apartament